-20%

Dřevěný vláček Farma

JANOD

Originální hračka na rozvoj dětské fantazie a představivosti. Krásný dřevěný vláček je nádherným dárkem pro všechny malé dětičky.

Čti více

Původní cena 450 Kč. Ušetříte: 90 Kč
360 Skladem

Podrobný popis

Vymyslete si vlastní příběh s dřevěným magnetickým vláčkem Farma.
Originální hračka na rozvoj dětské fantazie a představivosti. Krásný dřevěný vláček je nádherným dárkem pro všechny malé dětičky.
Lokomotiva se spojuje s vagóny pomocí magnetu. Tři vagóny si děti mohou za lokomotivou zařadit podle vlastní fantazie. Pozornost dětí zaručeně upoutá vagón, ve kterém se veze kravička z farmy.
Dřevěný vláček je vhodný na kolejnice, je kompatibilní se skládacími kolejnicemi od různých výrobců.
Dřevěný magnetický vláček Janod je hračka v zářivých barvách, všechny dřevěné hračky ze série Story se dají libovolně doplňovat a kombinovat a tak si děti mohou vybudovat vlastní malé městečko.

Vhodné pro děti: od 2 
Rozměr produktu: 33,5 x 3 x 8 cm
Materiál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top