Víčko na talíř

WE MIGHT BE TINY

Odpovídající víčko pro náš talíř je vyrobené z potravinářského silikonu bez BPA.

Čti více

Původní cena 380 Kč. Ušetříte: 57 Kč
323 Skladem

Podrobný popis

Praktické víko vzduchotěsně uzavře talíř. To znamená, že vše, co dítě nesní, můžete uložit do ledničky nebo mrazáku. Pak je znovu jednoduše vložte do mikrovlnné trouby nebo trouby a zahřejte je. Snadné čištění v myčce po použití.


Funkce:
Bezpečné do mikrovlnné trouby, trouby a mrazáku (-40 ° C až 230 ° C)
Možno mýt v myčce
Pružný, trvale nepřilnavý a neklouzavý
Netoxický potravinářský silikon, který byl nezávisle certifikován podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)


Vyrobeno v Austrálii
Rozměry: 21 cm x 18 cm


Proč silikon?

Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top