Janod Magnetibook Oblékání kluci

JANOD

Magnetická kniha Oblékání kluci pro děti od 3 let. Vhodná i pro cestování.

Čti více

Původní cena 539 Kč. Ušetříte: 108 Kč
431 Skladem

Podrobný popis

Magnetická kniha Magneti'Book Boy's Outfits je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Magnetická skládačka ve tvaru knihy má pestrobarevný motiv, který děti zaujme.
Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy. Dítě vybírá různé oblečení pro kluka na knize, nejprve podle předlohy a poté podle vlastní fantazie. Magnetická dětská hračka obsahuje 8 kartiček s předlohami a 36 magnetických dílků, skvělá pro malé módní návrháře.
Praktické balení zajistí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví nejen doma, ale také na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.


Příslušenství: 36 magnetů + 8 karet
Materiál: Karton
Rozměry: 19 x 4 x 26 cm

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top