-20%

Haba Magnetická hračka Závodní auta v kovové krabici

HABA

Magnetická hračka pro děti od 3 let, rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

Čti více

Původní cena 530 Kč. Ušetříte: 106 Kč
424 Skladem

Podrobný popis

Tento box obsahuje maximální potěšení pro všechny fanoušky Zippy aut. Různé pozadí ve 4 motivech se závodníky, diváky a výstrojí k autům a k jízdní dráze.

Obsahuje 1 kovový box, 4 pozadí, 112 magnetických skládaček.

Magnetky pro děti v boxu obsahují potěšení pro všechny závodníky, kteří se nebojí rychlosti. Různé pozadí a scenérie a k tomu mnoho magnetek závodních aut, závodníků a veškeré příslušenství potřebné k odstartování přinášejí mnoho hodin zábavy pro děti. Dejte jim prostor aby vytvořily vlastní závody.


Tento set pro děti je praktický i na cestování. 


Materiál: kov, magnetická fólie.

HABA

Barevné, kreativní, nápadité a zábavné - takové jsou hračky HABA, které milují děti po celém světě. Jejich poselství zní: "Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě." Už několik generací se značka HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Inspiraci na originální design svých hraček čerpá především z přírody. Pokud hledáte nejlepší dárek pro dítě, značka HABA je zárukou úspěchu. Najdete zde hračky pro všechny věkové kategorie. Hledáte hračky pro nejmenší? Chrastítko, plyšové hračky či dřevěné kostky - určitě si vyberete. Značka HABA nabízí nádherné hračky pro kluky i hračky pro děvčata. Autíčka, panenky pro dívky, domeček pro panenky, dětské hlavolamy, puzzle hry, dětské hry či skládačky. Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních hraček, vyrobených z ekologických materiálů a s nadčasovým designem. Na své si tak přijdou i rodiče, kteří milují retro hračky. Hračky HABA nejsou jen obyčejné hračky. Jsou to rozumné a vnímavé hračky, které podporují zdravý rozvoj dítěte. Cílem tohoto tradičního výrobce hraček je vychovávat generaci samostatných, kreativních dětí, které si váží přírodu a život kolem sebe. Poznejte hračky HABA a vyberte se spolu se svým dítětem na nezapomenutelnou cestu plnou zábavy!

Všechny produkty HABA

Top