Přilnavá miska MEDVĚD s víčkem

WE MIGHT BE TINY

Stylově krásná miska, vyrobená z potravinářského silikonu bez BPA, která zkrášluje dětský jídelní kout. Mísu Stickie lze díky integrované přísavce snadno připevnit na téměř jakýkoli pevný povrch.

Čti více

Původní cena 840 Kč. Ušetříte: 126 Kč
714 Skladem

Podrobný popis

Víko vzduchotěsně uzavírá misku a t(lze jej mikrovlnně ohřívat).
... vtipné Ospalé oči medvěda čekají na dně každé mísy ...
Snadné čištění v myčce.
Netoxický silikon z něj činí zdravou volbu pro všechny rodiče, kteří věří v produkty nejvyšší kvality. Sladký, ospalý medvěd určitě přesvědčí i toho nejnáročnějšího jedlíka, aby se posadil a vyzkoušel servírované jídlo.


Funkce:
Bezpečné do mikrovlnné trouby, trouby a mrazáku (-40 ° C až 230 ° C)
Možno mýt v myčce
Pružný, trvale nepřilnavý a neklouzavý
Netoxický potravinářský silikon, který byl nezávisle certifikován podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)


Vyrobeno v Austrálii
Rozměry: 14,8 cm x 12,3 cm x 6,5 cm


Proč silikon?
Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top