Janod Magnetická hračka Moje zahrada

JANOD

Magnetická hračka Moje zahrada pěstujeme a sadíme Janod 70 ks magnetek.

Čti více

Původní cena 590 Kč. Ušetříte: 118 Kč
472 Skladem

Podrobný popis

Magnetická tabule Moje zahrada na zavěšení, na kterou si děti můžou připevňovat krásné magnetky ze zahrady a to až 70ks.
Děti se s hračkou umí mnohému naučit, pěstují si v zahradě svoji zeleninu a ovoce. Zahradu si můžou zalívat, aby jim zelenina dobře rostla, můžou ji pohrabat, strašáka je potřeba umístit svědomitě, aby vyplašil všechny škůdce. V balení najdete i magnetky zvířátek, se kterými se děti můžou jak hrát, tak se třeba naučit, co má které zvířátko ze zahrady nejraději na jídlo.

Vhodné pro děti: od 3 - 6 let
Rozměr produktu: 42 x 0,7 x 29,7 cm
Materiál: dřevo a karton

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top