Janod Magnetická hračka Moje zahrada

JANOD

Magnetická hračka Moje zahrada pěstujeme a sadíme Janod 70 ks magnetek.

Čti více

590 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Magnetická tabule Moje zahrada na zavěšení, na kterou si děti můžou připevňovat krásné magnetky ze zahrady a to až 70ks.
Děti se s hračkou umí mnohému naučit, pěstují si v zahradě svoji zeleninu a ovoce. Zahradu si můžou zalívat, aby jim zelenina dobře rostla, můžou ji pohrabat, strašáka je potřeba umístit svědomitě, aby vyplašil všechny škůdce. V balení najdete i magnetky zvířátek, se kterými se děti můžou jak hrát, tak se třeba naučit, co má které zvířátko ze zahrady nejraději na jídlo.

Vhodné pro děti: od 3 - 6 let
Rozměr produktu: 42 x 0,7 x 29,7 cm
Materiál: dřevo a karton

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top