Janod Senzorické pexeso

JANOD

Dřevěné pexeso na trénink senzorického vnímání a přiřazování.

Čti více

Původní cena 690 Kč. Ušetříte: 138 Kč
552 Skladem

Podrobný popis

Děti si můžou karty s obrázky položit před sebe a mezi tvary správně vybrat a přiřadit na určené místo na kartičce. Pexeso je určeno i jako společenská hra pro dva až pět hráčů.

Hráči si rozdají náhodné kartičky, které si položí každý před sebe. V pytlíku jsou uloženy dřevěné tvary. Spolu jich je 21. Hráči si po jednom náhodně vybírají z pytlíku předměty a pokud ho mají na kartičce, uloží si ho na správné místo. Vyhrává hráč, který zaplní svou kartičku nejrychleji. ALE POZOR!
Jeden tvar je tam navíc. Pokud vytáhneš z pytle tuto kostičku, musíš vrátit ze své karty všchny předměty zpět.


Rozměr karty - 14 x 14 cm
Rozměr pytle- 15 x 15 x 22

Pro děti od 3 let.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top