-20%

Janod Puzzle Pohádky 24 ks

JANOD

Pozorovací puzzle Pohádky 24 ks dílků zabaví děti od 3 a více let a zároveň si děti rozvíjají logické myšlení, pozornost, představivost a paměť.

Čti více

Původní cena 449 Kč. Ušetříte: 90 Kč
359 Skladem

Podrobný popis

Toto kartonové puzzle s určitě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě.
Na okraji poskládaného puzzle se nachází několik různých obrázků, které jsou zakomponované v ilustrovaném obrázku složených puzzle. Úlohou dítěte je co nejdřív najít jednotlivé obrázky.
Puzzle jsou zabalené v originálním a praktickém kufříku se zavíráním, takže jsou vždy uklizené a zároveň jsou pěkným doplňkem do dětských pokojíčků.
Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.
Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemnou motoriku, a zároveň se děti učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Vhodné pro děti: od 3 let
Rozměr produktu: 65 x 50 cm
Materiál: pevný karton

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top