Forma na pečení/ mrazení

WE MIGHT BE TINY

S touto skvělou praktickou silikonovou formou vyrobenou z potravinářského silikonu a bez BPA lze připravit studené a teplé pochoutky pro celou rodinu.

Čti více

Původní cena 730 Kč. Ušetříte: 109 Kč
621 Skladem

Podrobný popis

Snadno zmrazíte dětskou výživu, upečete malé, sladké nebo slané pochoutky nebo vyrobíte dokonce velké kostky ledu, tvar je ideální. Samozřejmě v typickém stylu We might be Tiny.
Odpovídající čiré silikonové víčko udržuje vaše výtvory netknuté, kdybyste potřebovaly na sebe třeba postavit dvě formy.
Snadné čištění v myčce.


Funkce:
Bezpečné do mikrovlnné trouby, trouby a mrazáku (-40 ° C až 230 ° C)
Možno mýt v myčce
Pružný, trvale nepřilnavý a neklouzavý
Netoxický potravinářský silikon, který byl nezávisle certifikován podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)

Vyrobeno v Austrálii
Rozměry: 20,3 cm x 21,2 cm x 3,5 cm

Proč silikon?
Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top