Yumbox Panino Power Pink / Paris tray (4 sekce)

YUMBOX

S YUMBOX JE ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ ZÁBAVA! Část na 2 šálky, dva 1/2 šálky plus dip/pochoutka Vhodné pro děti, snadno se otevírá západka Nepropustné silikonové víčko (na jogurt a dipy, ne na vodu) Vyjímatelný zásobník, snadno se čistí Bez BPA, PVC a…

Čti více

790 Není skladem

Barva: Růžová

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Tento krásný Yumbox je dodáván se zásobníkem se 4 přihrádkami a potiskem Duhy. Přineste si svůj zdravý a rozmanitý oběd v obědovém boxu Yumbox Panino. Díky 4 sekcím si velmi snadno vytvoříte vlastní výběr jídla ve správných porcích. Možnosti jsou nekonečné. Přidejte ořechy, krekry, ovoce a jogurt nebo dip omáčku. Yumbox je těsný díky silikonovému těsnění mezi oddíly. Jednotlivé sekce jsou dobře uzavřené.
Yumbox Panino má 4 části: jednu větší přihrádku, která je vhodná na sendviče, dvě menší na ovoce, zeleninu, jogurt atd. a malou kulatou na dip, oříšky nebo pamlsek.


Oddíl 1: 470 ml (2 šálky)
Část 2 a 3: 118 ml (1/2 šálku)
Část 4: malá kulatá přihrádka na malé občerstvení nebo tekuté jídlo


EXTRA INFO:
Těsní (jogurty, omáčky atd., ne vodu)
Vnitřní zásobník lze vyjmout pro snadné čištění
Použité pouze materiály bezpečné pro potraviny: Plastová krabička ABS, Podnos: Tritan. Víko: silikon bezpečný pro potraviny
Bez BPA, PVC a ftalanu
Kompaktní a lehký: 0,5 kg
Rozměry: 22 x 15 x 5 cm


Vyjímatelnou vnitřní přihrádku lze vložit do myčky nádobí (horní koš). Pro prodloužení životnosti silikonového těsnění doporučujeme obědový box mýt ručně.
Nelze zaměnit s podnosem Yumbox Original.

YUMBOX

Za značkou stojí dvě maminky Maia a Daniela, které se věnují rozvoji zdravých stravovacích návyků u dětí – zábavnou formou! Inspirací jim byly francouzské školní obědy podávané Maiiným dětem denně. Ve Francii je totiž kladen důraz na vyváženost, rozmanitost, chuť a výživu. Yumbox byl vytvořen tak, aby všem umožnil replikovat stejnou rovnováhu a výživu, bez ohledu na to, kde žijete. Nyní si každý (dokonce i děti) může zabalit nutričně vyvážené jídlo pomocí Yumboxu!

Všechny produkty YUMBOX

Top