Sada Jungle

NAILMATIC

Perfektní kombinace laků pro malé královny džungle! Sada obsahuje fialkově elegantní lak Piglou, oranžový lak Dori a super speciál Kitty.

Čti více

490 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Legrační laky na nehty Nailmatic na bázi vody jsou speciálně vyvinuty pro děti. Snadno se aplikují a jako kouzlem zmizí pod teplou mýdlovou vodou nebo ve vaně. Neobsahují ftaláty, formaldehyd, toluen ani parfémy. Nezanechávají skvrny. Jsou dermatologicky testovány a baleny v krásných recyklovatelných obalech, potištěných rostlinnými barvami. Vyrobeno ve Francii.
Používejte laky pouze pod dohledem dospělých, nejsou vhodné pro děti do 3 let.
Všechny laky lze zakoupit i samostatně.

Velikost: 3 × 8 ml

Složení:
Kitty: aqua (water), styrene/acrylates copolymer, ppg-3 methyl ether, phenoxyethanol, hectorite, disiloxane, sodium bicarbonate, synthetic fluorphlogopite, peg-12 dimethicone, propylene glycol, peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, ethylhexylglycerin, bentonite, tocopherol, tin oxide, ci 77891 (titanium dioxide), ci 73360 (red 30 lake).


Piglou: aqua (water), styrene/acrylates copolymer, ppg-3 methyl ether, synthetic fluorphlogopite, phenoxyethanol, hectorite, disiloxane, sodium bicarbonate, peg-12 dimethicone, propylene glycol, , peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, ethylhexylglycerin, tin oxide, bentonite, tocopherol, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77007 (ultramarines), ci 73360 (red 30 lake).


Dori: aqua (water), styrene/acrylates copolymer, ppg-3 methyl ether, phenoxyethanol, hectorite, disiloxane, sodium bicarbonate, peg-12 dimethicone, propylene glycol, peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, ethylhexylglycerin, bentonite, tocopherol, may contain (+/-): ci 77891 (titanium dioxide), ci 11680 (pigment yellow 1), ci 73360 (red 30 lake), ci 77007 (ultramarines), ci 74260 (pigment green 7)

NAILMATIC

Špičkové, a přitom cenově dostupné laky na nehty Nailmatic Kids v módních barvách a s oslnivým leskem, navrhované i vyráběné v Paříži a okolí. S tímhle konceptem přišli možná nečekaně dva muži – Boris a Lilian. Spolu s malým týmem tvoří vychytávky jako speciální laky, které se hodí pro dětské nehty, nebo dětské bezbarvé lesky na rty. Všechny produkty jsou netoxické a citlivé k pokožce.

Všechny produkty NAILMATIC

Top