Janod Sweet Cocoon Padající domino 100 ks

JANOD

Stačí pouze jedno šťouchnutí prstem a domino dráha je ihned v pohybu. A teď už pouze počkat, jestli všechny dílky na dráze i spadnou.

Čti více

Původní cena 749 Kč. Ušetříte: 150 Kč
599 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Postavte si vlastní velkou dráhu s dřevěným padajícím dominem s motivem Sovy.
Postavit a opět zbořit a stále dokola. Hra je výzvou pro věechny malé aj velkéh architekty. Na dráze můžete postavit i různé přemostění pomocí ostatních přidaných pomůcek a překážek. Je to skvělá dřevěná hra na rozjívení manuální zručnosti, jemné motoriky a trpělivosti.
Až 100 dílků dřevěného domina s motivem zvířátek a různé pomůcky a překážky na postavení. Pořád jednoduché? Použijte při stavbě i dřevěný otočný mlýn.

Vhodné pro děti: od 3 - 8 let
Rozměr produktu: 5 x 2,5 cm
Materál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top