Janod mozaika Dinosauři Atelier Sada Maxi 4+

JANOD

Nalepování s mozaikou pro děti od 4 let, obsahuje 8 kartiček a 12 listů mozaiky k vytvoření obrázků.

Čti více

Původní cena 569 Kč. Ušetříte: 114 Kč
455 Skladem

Podrobný popis

Kreativní sada Mozaika Dinosauři Janod Atelier Maxi.
Kreativní sada na tvoření Mozaika Dinosauři Janod Atelier Maxi obsahuje 8 karet s krásnými dinosaurů a 12 archů papírů s barevnou mozaikou.
Sada Janod Atelier je určena na tvoření, podporu dovednosti a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti. Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.
Vhodné pro děti: od 4 let
Rozměr produktu: 21 x 25 cm
Materiál: karton a papír

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top