Janod magnetická tabule oboustranná polohovatelná hnědo- zelená

JANOD

Dřevěná oboustranná tabule na stojanu pro děti od 3 let. Obsahuje fixu, houbičku, křídy, 6 magnetek, 2 pohárky na vodu.

Čti více

Původní cena 1990 Kč. Ušetříte: 298 Kč
1692 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Oboustranná magnetická tabule, která roste s dítětem - má 4 dřevěné výškově nastavitelné nohy a magnetky veselých barev!
Tabule je oboustranná, černá strana je na psaní a kreslení křídou a bílá strana tabule je magnetická a vhodná pro psaní a kreslení fixem.
Po obou stranách tabule je znázorněna abeceda, na černé straně velká písmena a z opačné strany malá písmena.
Na vrchu tabule je role papíru určena na malování is vodovými barvami, ve spodní části tabule je praktická polička na odkládání všech psacích a malířských pomůcek.
Balení tabule obsahuje: vyměnitelnou rolku papíru upevněnou v horní části tabule, 6 barevných magnetek, 10 barevných kříd, houbičku na utírání, fix, plastovou vaničku na odkládání, 2 nádobky na vodu a magnetické ukazovátko.
Tabule se dá skládat na plocho pro snadné skladování, dodává se v rozmontovaném stavu.


Vhodné pro děti: od 3 - 8 let
Výška tabule je nastavitelná: od 91 až do 126 cm.
Povrch na psaní má rozměr: 47 x 47,5 cm.
Rozměr produktu: 58 x 65 x 126 cm
Materiál: dřevo, MDF (tabule), borovicové dřevo (rám, magnety, zelená police, pravítko), plast (poháry, vanička, fix)

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top