-20%

Janod Jednorožec barevný písek s třpytkami Atelier Sada Midi 7+

JANOD

Malování pro děti od 7 let, obsahuje 3 kartičky, třpytivý barevný písek a špachtli na vytvoření obrázků.

Čti více

Původní cena 290 Kč. Ušetříte: 58 Kč
232 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Kreativní sada Jednorožec barevný písek s třpytkami obsahuje 3 karty na dotvoření, které je třeba dozdobit a dotvořit krásnými barevnými písky, balení obsahuje 3 karty, 2 tuby písku a jednu špachtličku.
Sada Janod Atelier je určena na tvoření, podporu dovednosti a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti. Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.
Vhodné pro děti: od 7 let
Rozměr produktu: 11,8 x 20,7 cm
Materiál: karton a papír

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top