Janod Dřevěná zatloukačka a třídění tvarů a barev série Cocoon

JANOD

Tato dřevěná hračka je vhodná už pro nejmenší dětičky.

Čti více

Původní cena 849 Kč. Ušetříte: 170 Kč
679 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Co by mohlo být zábavnější pro nejmenší ve věku od 12 měsíců a více, jak zvednout pěkné dřevěné kladivo a zatlouct kuličky do otvorů! Aby vaše dítě mělo ještě více zábavy, jsou zde ještě 2 další aktivity. Děťátko bude muset rozeznat 4 různé tvary, aby je dalo do správných otvorů, a také se může naučit třídit tvary podle barvy! Tato hra dovedností naučí vaše dítě pohyblivosti a koordinaci a poskytne jim hodiny zábavy.
Kolekce Sweet Cocoon obsahuje hračky pro kojence s jemnými barvami a zaoblenými tvary, které poskytují širokou škálu zábavných aktivit, díky kterým se děti a batolata zabaví celé hodiny!


Tato hra pro první roky je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC® z udržitelných lesů.
Vhodné pro děti: od 1 roku
Rozměr produktu: 29 x 13 x 16 cm
Materiál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top