Janod Dřevěná zatloukačka a třídění tvarů a barev série Cocoon

JANOD

Tato dřevěná hračka je vhodná už pro nejmenší dětičky.

Čti více

849 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Co by mohlo být zábavnější pro nejmenší ve věku od 12 měsíců a více, jak zvednout pěkné dřevěné kladivo a zatlouct kuličky do otvorů! Aby vaše dítě mělo ještě více zábavy, jsou zde ještě 2 další aktivity. Děťátko bude muset rozeznat 4 různé tvary, aby je dalo do správných otvorů, a také se může naučit třídit tvary podle barvy! Tato hra dovedností naučí vaše dítě pohyblivosti a koordinaci a poskytne jim hodiny zábavy.
Kolekce Sweet Cocoon obsahuje hračky pro kojence s jemnými barvami a zaoblenými tvary, které poskytují širokou škálu zábavných aktivit, díky kterým se děti a batolata zabaví celé hodiny!


Tato hra pro první roky je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC® z udržitelných lesů.
Vhodné pro děti: od 1 roku
Rozměr produktu: 29 x 13 x 16 cm
Materiál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top