-20%

Haba magnetický labyrint s tužkou Ovocný strom

HABA

Dětská hra magnetický labyrint s tužkou na rozvoj motoriky od 2 let - Filozofie značky HABA je založena na jednoduchém principu: Děti jsou ta najdůležitejší věc v životě!

Čti více

Původní cena 619 Kč. Ušetříte: 124 Kč
495 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Vštěpování základních životních hodnot, pomoci dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podpora jejich kreativity a představivosti není úlohou pouze rodičů. HABA nabízí hračky a hry speciálně navrhnuté pro jednotlivé věkové stadia vývinu dětí. HABA rozvíjí a stimuluje vjemy, představivost, kreativitu, motoriku, sociální hru. Hračky HABA jsou pravidelně oceňované ne jenom za kvalitu a funkcionalitu, ale i za svůj krásný dizajn.

HABA

Barevné, kreativní, nápadité a zábavné - takové jsou hračky HABA, které milují děti po celém světě. Jejich poselství zní: "Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě." Už několik generací se značka HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Inspiraci na originální design svých hraček čerpá především z přírody. Pokud hledáte nejlepší dárek pro dítě, značka HABA je zárukou úspěchu. Najdete zde hračky pro všechny věkové kategorie. Hledáte hračky pro nejmenší? Chrastítko, plyšové hračky či dřevěné kostky - určitě si vyberete. Značka HABA nabízí nádherné hračky pro kluky i hračky pro děvčata. Autíčka, panenky pro dívky, domeček pro panenky, dětské hlavolamy, puzzle hry, dětské hry či skládačky. Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních hraček, vyrobených z ekologických materiálů a s nadčasovým designem. Na své si tak přijdou i rodiče, kteří milují retro hračky. Hračky HABA nejsou jen obyčejné hračky. Jsou to rozumné a vnímavé hračky, které podporují zdravý rozvoj dítěte. Cílem tohoto tradičního výrobce hraček je vychovávat generaci samostatných, kreativních dětí, které si váží přírodu a život kolem sebe. Poznejte hračky HABA a vyberte se spolu se svým dítětem na nezapomenutelnou cestu plnou zábavy!

Všechny produkty HABA

Top