Yumbox Original Neptune blue / Rocket tray (6 sekcí)

YUMBOX

Zabalte si svůj zdravý a rozmanitý oběd do 6komorového obědového boxu Yumbox Original. Šest částí usnadňuje vytvoření vlastního výběru zdravých porcí. Možnosti jsou nekonečné.

Čti více

790 Skladem

Barva: Modrá

Podrobný popis

Přidejte ořechy, krekry, ovoce, zeleninu, jogurt nebo dokonce dip. Yumbox je těsný díky silikonovému těsnění mezi přihrádkami. Přihrádky jsou řádně uzavřeny.


Yumbox Original má šest sekcí:
5 přihrádek: 118 ml (1/2 šálku)
1 malá kulatá přihrádka na malou svačinu nebo omáčku.


Informace navíc:
Těsní (pro jogurt, jablečnou omáčku, dipy atd., ne pro vodu)
Vnitřní přihrádka je vyjímatelná
Pouze materiály bezpečné pro potraviny: plastový box ABS, vnitřní přihrádka: Tritan. Víko: silikon bezpečný pro potraviny.
Bez BPA, PVC a ftalátů
Kompaktní a nízká hmotnost: 0,5 kg
Rozměry: 22 x 15 x 5 cm
Vyjímatelnou vnitřní přihrádku lze vložit do myčky nádobí (horní koš). Pro prodloužení životnosti silikonového těsnění doporučujeme obědový box mýt ručně.


Nelze zaměnit s podnosem Yumbox Panino.

YUMBOX

Za značkou stojí dvě maminky Maia a Daniela, které se věnují rozvoji zdravých stravovacích návyků u dětí – zábavnou formou! Inspirací jim byly francouzské školní obědy podávané Maiiným dětem denně. Ve Francii je totiž kladen důraz na vyváženost, rozmanitost, chuť a výživu. Yumbox byl vytvořen tak, aby všem umožnil replikovat stejnou rovnováhu a výživu, bez ohledu na to, kde žijete. Nyní si každý (dokonce i děti) může zabalit nutričně vyvážené jídlo pomocí Yumboxu!

Všechny produkty YUMBOX

Top