Yumbox Original Malibu Purple Paradise (6 sekcí)

YUMBOX

Zabalte si svůj zdravý a rozmanitý oběd do 6komorového obědového boxu Yumbox Original. Šest částí usnadňuje vytvoření vlastního výběru zdravých porcí. Možnosti jsou nekonečné.

Čti více

880 Není skladem

Barva: Fialová

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Přidejte ořechy, krekry, ovoce, zeleninu, jogurt nebo dokonce dip. Yumbox je těsný díky silikonovému těsnění mezi přihrádkami. Přihrádky jsou řádně uzavřeny.


Yumbox Original má šest sekcí:
5 přihrádek: 118 ml (1/2 šálku)
1 malá kulatá přihrádka na malou svačinu nebo omáčku.


Informace navíc:
Těsní (pro jogurt, jablečnou omáčku, dipy atd., ne pro vodu)
Vnitřní přihrádka je vyjímatelná
Pouze materiály bezpečné pro potraviny: plastový box ABS, vnitřní přihrádka: Tritan. Víko: silikon bezpečný pro potraviny.
Bez BPA, PVC a ftalátů
Kompaktní a nízká hmotnost: 0,5 kg
Rozměry: 22 x 15 x 5 cm
Vyjímatelnou vnitřní přihrádku lze vložit do myčky nádobí (horní koš). Pro prodloužení životnosti silikonového těsnění doporučujeme obědový box mýt ručně.


NB! Nelze zaměnit s podnosem Yumbox Panino.

YUMBOX

Za značkou stojí dvě maminky Maia a Daniela, které se věnují rozvoji zdravých stravovacích návyků u dětí – zábavnou formou! Inspirací jim byly francouzské školní obědy podávané Maiiným dětem denně. Ve Francii je totiž kladen důraz na vyváženost, rozmanitost, chuť a výživu. Yumbox byl vytvořen tak, aby všem umožnil replikovat stejnou rovnováhu a výživu, bez ohledu na to, kde žijete. Nyní si každý (dokonce i děti) může zabalit nutričně vyvážené jídlo pomocí Yumboxu!

Všechny produkty YUMBOX

Top