-20%

Šroubky Afrika

JANOD

Tvary, barvy, čísla, šroubování a zvířátka. To je hra pro děti Afrika!

Čti více

Původní cena 550 Kč. Ušetříte: 110 Kč
440 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Dřevěná spodní čásť hračky obsahuje tři dřevěné části, na ktěré děti šroubují zvířátka. To se skládá z více částí. Žlutý tygr, který má tělo ve tvaru čtverce, oranžová opice, která má tělo ve tvaru kruhu a fialový nosorožec, který má tělo ve tvaru trojuhelníku.

Opice je nejmenší, skládá se ze tří částí. Tygr sa skládá ze čtyř částí a velký nosorožec z pěti částí. Děti si hraním této hry zdokonalují jemnou motoriku, učí se pojmenovat tvary, barvy i zvířátka.

Rovnež můžou u skládání zvířátek počítat části od 1 do 5. 

Rozměr: 21,5 x 20 x 10,5 cm
Pro děti od 18-36 měsíců.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top