Šroubky Afrika

JANOD

Tvary, barvy, čísla, šroubování a zvířátka. To je hra pro děti Afrika!

Čti více

550 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Dřevěná spodní čásť hračky obsahuje tři dřevěné části, na ktěré děti šroubují zvířátka. To se skládá z více částí. Žlutý tygr, který má tělo ve tvaru čtverce, oranžová opice, která má tělo ve tvaru kruhu a fialový nosorožec, který má tělo ve tvaru trojuhelníku.

Opice je nejmenší, skládá se ze tří částí. Tygr sa skládá ze čtyř částí a velký nosorožec z pěti částí. Děti si hraním této hry zdokonalují jemnou motoriku, učí se pojmenovat tvary, barvy i zvířátka.

Rovnež můžou u skládání zvířátek počítat části od 1 do 5. 

Rozměr: 21,5 x 20 x 10,5 cm
Pro děti od 18-36 měsíců.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top