Silikonová brčka- SLUNCE & OBLOHA

WE MIGHT BE TINY

Nějakou záhadou děti milují brčka! Nápoje se s nimi zdají být dvakrát tak chutné. A zde je prostor pro ekologické řešení, které je šetrné k planetě- silikonová brčka.

Čti více

Původní cena 330 Kč. Ušetříte: 49 Kč
281 Není skladem

Barva: Modrá

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Brčka jsou vyrobena z netoxického potravinářského silikonu a jsou vysoce odolná, v následujících letech se stanou nepostradatelnými pomocníky v kuchyni :-)
Brčka jsou ideální třeba na mléčný koktejl nebo ledovou kávu maminky a jsou dostatečně široká, aby nimi prošel kousek zdravého ovoce, který není pořádně rozmixovaný v tatínkovým smoothie. Šikmá špička je ideální pro vysátí posledních kapek na dně šálku.
Díky flexibilnímu a na dotek příjemnému designu je převrácení nápoje minulostí. Brčka se velmi snadno ohýbají ve chvílích, kdy je pohár jednoduše příliš velký pro vaše lásky.

Vlastnosti:
Možno mýt v myčce
Bezpečné pro mikrovlnnou troubu, troubu a mrazák (-40 ° C až 230 ° C)
Flexibilní a odolný
Nelepivý a neklouzavý
Netoxický potravinářský silikon nezávisle certifikovaný podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)
Bez BPA


Původ: Austrálie
Rozměry: 11.2 cm x 22.5 cm

Včetně nerezového čisticího kartáčku.

Proč silikon?
Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top