-20%

Rozšíření PARKOVÁNÍ A ROVINKA

WAYTOPLAY

Sada prodloužení se šesti rovnými částmi silnice.

Čti více

Původní cena 550 Kč. Ušetříte: 110 Kč
440 Skladem

Podrobný popis

Tato nová rozšiřující sada obsahuje šest přímých částí silnice: dvě parkovací místa s ikonami, přechody pro chodce a zuby žraloka.
Silnice je potištěna oboustranně. Umístěte je mezi nebo vedle své cesty, abyste si užili více zábavy. Rozšíříte svou dálnici o šest rovných částí silnice.

Pro děti od 3 let.

sada obsahuje: 6 rovných dílů

šířka: 11 cm

délka: 132 cm

hmotnost: 640 gramů

balení: 27 x 14.5 x 2.5 cm

WAYTOPLAY

Jako dítě, si vynálezce a designér Sybren Jelles rád hrál s autíčky. Nejlépe venku, s větrem ve vlasech. Poté, co viděl, že jeho syn Joep zdědil tuto vášeň, vytvořil waytoplay. Bylo to v roce 2003. Od té doby společnost Sybren spojila své síly s nejmodernějším výrobcem v Německu a vytváří nerozbitné silniční soupravy odolné proti povětrnostním podmínkám. Waytoplay je více než hračka, je to originál holandského designu. Každá sada obsahuje snadno propojitelné segmenty silnice. Rovné čáry, zatáčky, parkovací místa, kruhové objezdy, křižovatky a další. Jdou vyrobeny z prvotřídní gumy bezpečné pro děti a stačí vybalit kdekoliv, kde jste. Uvnitř i venku! Na plážíi, kobereci nebo na hrbolaté zahradní stezce. Nechte své dítě najít způsob, jak si hrát a stát se králem silnice.

Všechny produkty WAYTOPLAY

Top