-20%

Ringroad cesta- skládačka

WAYTOPLAY

Balíček waytoplay Ringroad obsahuje 12 dílů.

Čti více

Původní cena 890 Kč. Ušetříte: 178 Kč
712 Skladem

Podrobný popis

Osm zatáček tvoří plný kruh, ale jsou zde přidané dvě rovinky, křižovatka a kruhový objezd, aby si děti více užily zábavu.Délka silnice je 170 cm.
Cenově dostupná hra Ringroad je skvělá pro představivost. Sledujte, jak vaše děti vytvářejí své vlastní cesty a cestovní mapy pro své oblíbené hračky a vozidla.

Cestu můžete vždy přidat a rozšířit zakoupením dalších sad.
Flexibilní gumová silnice je skvělá na doma i na ven, protože ji lze rozložit téměř na jakýkoli povrch. Je dokonale čistitelná.
Vlastnosti:
Flexibilní, odolná silniční hračka, která má délku 170 cm
Obsahuje 8 zatáček, 2 rovinky, 1 křižovatku a 1 kruhový objezd

Lze použít na téměř jakémkoli povrchu, uvnitř nebo vně
Snadné připojení dílů
Podporuje představivost
Skvělé kombinovatelné s jinými hračkami

Pro děti od 3 let.

šířka: 11 cm

délka: 170 cm

hmotnost: 820 gramů

balení: 27 x 14,5 x 4 cm

WAYTOPLAY

Jako dítě, si vynálezce a designér Sybren Jelles rád hrál s autíčky. Nejlépe venku, s větrem ve vlasech. Poté, co viděl, že jeho syn Joep zdědil tuto vášeň, vytvořil waytoplay. Bylo to v roce 2003. Od té doby společnost Sybren spojila své síly s nejmodernějším výrobcem v Německu a vytváří nerozbitné silniční soupravy odolné proti povětrnostním podmínkám. Waytoplay je více než hračka, je to originál holandského designu. Každá sada obsahuje snadno propojitelné segmenty silnice. Rovné čáry, zatáčky, parkovací místa, kruhové objezdy, křižovatky a další. Jdou vyrobeny z prvotřídní gumy bezpečné pro děti a stačí vybalit kdekoliv, kde jste. Uvnitř i venku! Na plážíi, kobereci nebo na hrbolaté zahradní stezce. Nechte své dítě najít způsob, jak si hrát a stát se králem silnice.

Všechny produkty WAYTOPLAY

Top