-20%

Puzzle s překvapením Džungle

JANOD

Dětské puzzle Janod s motivem Džungle obsahuje 20 dílků a jsou vhodny pro děti od 2 - 4 let. Tyto puzzle ukrývají milé překvapení.

Čti více

Původní cena 530 Kč. Ušetříte: 106 Kč
424 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Na puzzle sa nachází až 3 okénka, které dětem odhalí nový obrázek. Po stranách můžete najít 5 vytahovacích dílků, které odhalí něco nového. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Pomocípuzzle se učí rozpoznat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.
Rozměr: 65 x 50 cm

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top