Přilnavý talířek ZAJÍC

WE MIGHT BE TINY

Pryč jsou dny, kdy váš malý zázrak rozčilením pomalu zapaluje kuchyň, protože těstoviny byly přelité omáčkou nebo zelenina byla nasypaná na maso.

Čti více

Původní cena 710 Kč. Ušetříte: 106 Kč
604 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Nový talíř od We might be tiny dává vašemu dítku možnost mít plně pod kontrolou jeho stolování. Talířky, které jsou bez obsahu toxických látek, vám umožní úhledně rozdělit jídlo do třech sekcí a jedlíka tak potěšit :-)
Talířek lze snadno připevnit na téměř jakýkoli pevný povrch díky sací úchytce, která vydrží i nejodhodlanějšího batole. Užijte si konečně možnost bezpečně otočit záda, aniž by lítal talíř a jeho obsah po celé kuchyni jako frisbee.
Talířky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího silikonu odolného proti skvrnám, kterým jsou výrobky We Might Be Tiny známé.
Talířek může jít do myčky na nádobí a po každém vyčištění je jako nový.


Vlastnosti:
Možno mýt v myčce
Bezpečné pro mikrovlnnou troubu, troubu a mrazák (-40 ° C až 230 ° C)
Flexibilní a odolný
Nelepivý a neklouzavý
Netoxický potravinářský silikon nezávisle certifikovaný podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)
Bez BPA

Původ: Austrálie
Rozměry: 21,5 cm x 17,7 cm
Hmotnost: 399 gramů


Proč silikon?
Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top