Janod Sweet Cocoon motorický stolek s aktivitami

JANOD

Dřevěný hrací stolek poskytuje dětem široké spektrum zajímavých her, které je nejen zabaví ale i něco naučí.

Čti více

Původní cena 1900 Kč. Ušetříte: 380 Kč
1520 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Dřevěný motorický stolek s aktivitami na jemnou motoriku Janod série Sweet Cocoon.
Dřevěný pestrobarevný hrací stolek obsahuje různé aktivity pro nejmenší dětičky jako nasazování dílků stromků na dřevěné kolíky, ozubená kolečka, se kterými se dá točit, smyčkovací labyrint s kuličkami - jemná motorika a kostky různých tvarů a barev, které je třeba vložit do správných otvorů - poznávání tvarů, barev a různých velikostí, součástí hracího stolku jsou tři dřevěná autíčka v pastelových barvách, kterými mohou dětičky jezdit ve vyznačených kolejích.
Dřevěný hrací stolek poskytuje dětem široké spektrum zajímavých her, které je nejen zabaví, ale i něco naučí. Hra s labyrintem, skládání stromků, otáčení ozubenými kolečky nebo dětská vkládačka - to vše pomáhá nejmenším dětem s rozvojem logického myšlení.
Janod je špičkovým výrobcem dřevěných hraček pro nejmenší a podařilo se mu vyrobit opravdu multifunkční stolek na hraní, který dokáže plně rozvíjet potenciál dětí.


Vhodné pro děti: od 1 roku
Rozměr produktu: 43 x 43,9 x 39,4 cm
Materál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top