Janod šperky v šperkovnici Víly 5 ks Atelier 8+

JANOD

S kreativní sadou na výrobu šperků Víly si i Vaše malá slečna může vyrobit své první vlastní šperky.

Čti více

Původní cena 519 Kč. Ušetříte: 104 Kč
415 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Sada na výrobu šperků se šperkovničkou Víly 5 ks Janod Atelier. S touto kreativní sadou si i Vaše malá slečna může vyrobit své první vlastní šperky a pak si tyto krásné poklady odkládat do roztomilé šperkovničky.
Sada Janod Atelier je určena na tvoření, podporu dovednosti a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti. Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.

Vhodné pro děti: od 8 let
Rozměr produktu: 19 x 3 x 15 cm
Materiál: kov

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top