Janod Skládací pyramida Zvířata v lese, kulatá

JANOD

Kulatá skládací pyramida rozvíjí jemnou motoriku, zručnost a logické myšlení.

Čti více

Původní cena 490 Kč. Ušetříte: 98 Kč
392 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Skladací pyramida kulatého tvaru je krásně ilustrovaná obrázky zvířat v lese. Na vršku každého dílku je číslo od 1 po 10. Umožňuje mnoho herních variant - stavění na sebe, do sebe, ukládání podle velikosti, podle čísel, vybírání konkrétních dílků (největší/ nejmenší, s číslem 5 a pod.) a mnoho jiných.
Pyramida rozvíjí u dětí jemnou motoriku, učí je logickému myšlení a mnohým zručnostem. Je vhodná pro děti od 1 roku, ale zabaví i 5 leté dítě, které se právě učí ukládat věci podle velikosti nebo rozpoznávat čísla a jejich pořadí. Hračka obsahuje 10 kulatých dílků, které se ukládají do sebe.
Vhodné pro děti: od 1 roku
Rozměr produktu: 14 x 14 x 90 cm
Materiál: pevný karton

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top