-15%

Janod magnetické postavičky Domácí Zvířata 3 ks

JANOD

Tato úžasná dřevěná magnetická hračka umožní Vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivé zvířátka v různých kombinacích.

Čti více

Původní cena 450 Kč. Ušetříte: 67 Kč
383 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Dřevěné magnetické postavičky Domácí zvířata Janod jsou skvělou magnetickou hračkou pro nejmenší dětičky.
Domácí zvířata tvoří soupravu dřevěných hraček s magnetem v zářivých barvách. Sada 3 veselých zvířátek z farmy, z nichž každé zvířátko sestává ze 3 magnetických dílků. Tato úžasná dřevěná hračka umožní Vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivá zvířata v různých kombinacích, zabaví se při ní dlouhou dobu. Hra zábavnou formou rozvíjí schopnost tvořit asociace, představivost a jemnou motoriku. Kromě toho mohou objevovat a zkoumat fungování magnetů. Celý set dřevěných hraček obsahuje spolu 9 dílků. Dřevěné figurky pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím. Hračka je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.

Vhodné pro děti: od 18 měsíců
Rozměr produktu: 13,5 x 1,5 x 11,3 cm
Materiál: dřevo

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top