Janod Magnetibook Zvířata

JANOD

Magnetická skládačka ve tvaru knihy má pestrobarevný motiv, který děti zaujme. Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy.

Čti více

539 Skladem

Od 28.7. do 8.8. máme zaslouženou dovolenou. Objednávky budeme odesílat v pondělí 9.8. Budeme se na vás těšit a přejeme krásné léto!

Podrobný popis

Děti podle kartiček skládají zvířátka, které jsou rozděleny na vícero částí. Magnetická kniha Magneti'Book Animals je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let.
Balení obsahuje 30 magnetických částí a 10 kartiček s předlohami zvířátek.

Praktické balení zabezpečí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví ne jenom doma, ale i na dlouhých cestách. Magnetické kniha pro děti je krásná nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.
Materiál: Karton, magnet
Rozměry: 19 x 4 x 26 cm.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top