-20%

Janod Magnetibook Zvířata

JANOD

Magnetická skládačka ve tvaru knihy má pestrobarevný motiv, který děti zaujme. Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy.

Čti více

Původní cena 539 Kč. Ušetříte: 108 Kč
431 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Děti podle kartiček skládají zvířátka, které jsou rozděleny na vícero částí. Magnetická kniha Magneti'Book Animals je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let.
Balení obsahuje 30 magnetických částí a 10 kartiček s předlohami zvířátek.

Praktické balení zabezpečí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví ne jenom doma, ale i na dlouhých cestách. Magnetické kniha pro děti je krásná nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.
Materiál: Karton, magnet
Rozměry: 19 x 4 x 26 cm.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top