Janod Magnetibook Princezny

JANOD

Magnetická vzdelávací hra v kartonu na téma princezny. Skládá se z 55 magnetů a 7 karet. Hned jak je kniha otevřena, cílem je vytvořit na tabuli pomocí magnetů stejnou scénu, jaká je vyznačena na kartičce.

Čti více

Původní cena 539 Kč. Ušetříte: 108 Kč
431 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Janod magnetická kniha Magneti'Book Princesses je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Magnetická skládačka ve tvaru knihy má pestrobarevný motiv, který děti zaujme. Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy.
Praktické balení zabezpečí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví ne jenom doma, ale i na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, je vyrobena z kvalitního materiálu a zdravotně neškodných barev.
Materiál: Karton
Rozměry: 19 x 4 x 26 cm

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top