Janod Magnetibook Princezny

JANOD

Magnetická vzdelávací hra v kartonu na téma princezny. Skládá se z 55 magnetů a 7 karet. Hned jak je kniha otevřena, cílem je vytvořit na tabuli pomocí magnetů stejnou scénu, jaká je vyznačena na kartičce.

Čti více

539 Skladem

Podrobný popis

Janod magnetická kniha Magneti'Book Princesses je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Magnetická skládačka ve tvaru knihy má pestrobarevný motiv, který děti zaujme. Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy.
Praktické balení zabezpečí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví ne jenom doma, ale i na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, je vyrobena z kvalitního materiálu a zdravotně neškodných barev.
Materiál: Karton
Rozměry: 19 x 4 x 26 cm

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top