Janod dřevěná požární stanice a garáž Story doplňky 10 ks

JANOD

Dřevěná požární stanice pro děti od 3 let. Poskládej, zaparkuj, přistaň s vrtulníkem a buď připraven k poplachu!

Čti více

Původní cena 1990 Kč. Ušetříte: 398 Kč
1592 Skladem

Podrobný popis

Nádherná požární stanice a garáž Story Janod je hračka jako stvořená pro Vaše malé hasiče.
Poskládej, zaparkuj, přistaň s vrtulníkem a buď připraven k poplachu! S touto krásnou dřevěnou požární stanicí si děti užijí hodiny zábavy. Stanice má tři patra, která jsou navzájem propojena rampami. Na střeše je přistávací plocha pro helikoptéru. Výtah mezi patry umožňuje vjezd na všechna patra.
Součástí balení jsou: 2 dřevěná autíčka (sanitka, hasičské auto), helikoptéra, semafor, 3 hasiči, dřevěný oheň, žebřík a hydrant na vodu.


Hračka je vhodná: od 3 do 8 let
Rozměr: 45 x 30 x 36,5 cm.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top