-20%

Janod Dětská strategická hra Hádej, kdo jsem

JANOD

Dětská strategická hra má motiv zvířátek, je v anglickém jazyce.

Čti více

Původní cena 590 Kč. Ušetříte: 118 Kč
472 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Součástí balení je 48 kartiček, hrací plocha, podstavec a 48 odnímatelných nálepek. Cílem hry je vylučovací metodou uhádnout jaké zvířátko má na kartičce protihráč.
Hra je vhodna na rozvoj logiky a strategického plánování, jemné motoriky.

K dispozici jsou 2 hrací úrovně: začátečníci a pokročilí.

Pravidla hry:

Každý u hráců si tahá 1 kartičku tak, aby ji druhý neviděl. Každý si pak vezme 24 nálepek a vzájemně hádají jaké zvířátko je na kartičce protivníka. Pokládaní otázek se vylučují zvířátka na hrací ploše. Pokud je logické uvažování správné, měl by se touto metodou dostat k jednomu zvířátku- tomu, co má na kartě protivník.
Pro pokročilé je pravidlo navíc- prvních 5 otázek nesmí být o tom jaké zvíře má protihráč.

Hra je určena pro děti od 5-12 let.

JANOD

Janod je popřední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem zabaví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků a to díky svému prítažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testované, aby splnily nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získavají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, u autizmu a při poruchách učení.

Všechny produkty JANOD

Top