-20%

Haba Dětská společenská hra Ticho jako myšky

HABA

Královské zvonečky nesmí zvonit! Hra ticho jako myšky pro děti od 5 let.

Čti více

Původní cena 399 Kč. Ušetříte: 80 Kč
319 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Morris Mouse se vkrádá na špičkách do syrového hradu, aby ukradl královský sýr. Ale pozor: Královské zvonečky nesmí zvonit! Dřevěné paličky se pokoušíte opatrně posouvat přes otvory syrového hradu bez toho, aby jste se jich dotkli. Ostatní hráči musí být zatím ticho jako myši! Pokud se hráč pohybuje příliš odvážně, zazní zvonění budíku okamžitě a jeho kolo skončilo.
Obsah balení: 1 syrový zámek (ve 4 částech), 2 poplachové zvonečky, 2 barevné kostky, 16 dřevěných paliček, 1 sada instrukcí pro hru.
Vhodné pro děti: od 5 let

HABA

Barevné, kreativní, nápadité a zábavné - takové jsou hračky HABA, které milují děti po celém světě. Jejich poselství zní: "Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě." Už několik generací se značka HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Inspiraci na originální design svých hraček čerpá především z přírody. Pokud hledáte nejlepší dárek pro dítě, značka HABA je zárukou úspěchu. Najdete zde hračky pro všechny věkové kategorie. Hledáte hračky pro nejmenší? Chrastítko, plyšové hračky či dřevěné kostky - určitě si vyberete. Značka HABA nabízí nádherné hračky pro kluky i hračky pro děvčata. Autíčka, panenky pro dívky, domeček pro panenky, dětské hlavolamy, puzzle hry, dětské hry či skládačky. Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních hraček, vyrobených z ekologických materiálů a s nadčasovým designem. Na své si tak přijdou i rodiče, kteří milují retro hračky. Hračky HABA nejsou jen obyčejné hračky. Jsou to rozumné a vnímavé hračky, které podporují zdravý rozvoj dítěte. Cílem tohoto tradičního výrobce hraček je vychovávat generaci samostatných, kreativních dětí, které si váží přírodu a život kolem sebe. Poznejte hračky HABA a vyberte se spolu se svým dítětem na nezapomenutelnou cestu plnou zábavy!

Všechny produkty HABA

Top