Čokoláda s hračkou Lesní zvířátka

PLAYin CHOC

Krabička s čokoládou a hračkou – Kolekce „LESNÍ ZVÍŘÁTKA“ Jedna krabička PLAYin CHOC obsahuje: 2 x 10 g vynikající bio veganské čokolády, 1 x 3D puzzle hračku a 1 x kartičku s informacemi o zvířátku v AJ.

Čti více

85 Není skladem

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

V jedné kolekci najdete sbírku 18 různých zvířátek. Hračka je vyrobena z recyklovaného kartonu a čokoláda je jednotlivě balena do kompostovatelné fólie.

Extra kvalitní 100% bio veganská m•lk čokoláda z peruánských kakaových bobů (obsah kakaové sušiny min. 59%) je vyrobena čistě z bio surovin té nejlepší kvality a neobsahuje rafinovaný cukr ani žádné běžné alergeny (vč. laktózy, lepku, ořechů, sóji a sezamu). V čokoládě je zhruba o čtyřicet procent méně cukru (použit je kokosový cukr) než v běžných čokoládách.
Značka PLAYin CHOC získala mnoho mezinárodních ocenění nejen za chuť a kvalitu čokolády, ale i za nápadité a krásné zpracování a udržitelný a etický přístup při výrobě těchto inspirativních produktů pro děti.

PLAYin CHOC

Extra kvalitní BIO čokoláda s překvapením - hračkou v krásném, designovém balení. Značka získala mnoho ocenění nejen za chuť a kvalitu čokolády, ale právě i za nápadité a krásné zpracování a udržitelný a etický přístup při výrobě těchto inspirativních produktů pro děti. Jedná se také o sběratelskou záležitost, protože PLAYin CHOC ve svých kolekcích nabízí 66 různých hraček. Série hraček zahrnují například Zvířátka z džungle, Zvířátka z lesa, Králíčky, Dinosaury.

Všechny produkty PLAYin CHOC

Top