Cestovní pouzdro s brčkem MEDVĚD

WE MIGHT BE TINY

Skvělé praktické pouzdro v provedení medvěda včetně brčka a čistícího kartáčku.

Čti více

Původní cena 370 Kč. Ušetříte: 55 Kč
315 Není skladem

Barva: Žlutá

Zboží pouze na poptávku

Podrobný popis

Takže máte brčko naustále po ruce, když jste venku. Díky karabinovému háčku lze roztomilé a flexibilní pouzdro zavěsit téměř kdekoli (např. na kočárek, tašku na plenky, batoh ...) a vzít s sebou.

Obsahuje:
Odpovídající barvu brčka a čisticí kartáč

Informace:
Vhodné do myčky na nádobí (předem odstraňte háček)
Netoxický potravinářský silikon, který byl nezávisle certifikován podle nejvyšších evropských standardů (schváleno FDA a LFGB)
Design vyrobený v Austrálii

Rozměry: 9 cm x 4 cm x 4 cm

Proč silikon?
Silikon je zázračný komponent, díky kterému jsou výrobky We Might Be Tiny univerzální a odolné. Žádný jiný materiál není tak bezpečný pro potraviny a bez BPA, I když ho dáte do mrazáku nebo do horké trouby. A nejlepší na tom je, že přímo přispíváte k záchraně planety a to pomocí produktů vyrobených z přírodních materiálů a zároveň snižujete množství odpadu.

WE MIGHT BE TINY

Značka vznikla jako touha po jednoduchosti a minimalizmu produktů, které ne jenom vypadají skvěle, ale jsou také známé svojí funkčností a praktičností. Společnost založila Eleanor Cullen, dizajnérka z Melbourne, která na základě zkušeností a citu, začala navrhovat nový typ produktů. Všechny výrobky jsou nejprve testovány jejím malým 2-letým synem Frederikem :)

Všechny produkty WE MIGHT BE TINY

Top