BIO zubní kartáček ZAJÍC

JACK N'JILL

První zubní kartáček svého druhu, navržen pro děti v BIO kvalitě. Celé balení je biologicky rozložitelné, obal je z recyklovaného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu. Je vhodný od prvních zoubků. Ergonomická rukojeť je přizpůsobena pro…

Čti více

129 Skladem

Podrobný popis

První zubní kartáček svého druhu, navržen pro děti v BIO kvalitě. Celé balení je biologicky rozložitelné, obal je z recyklovaného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu. Je vhodný od prvních zoubků. Ergonomická rukojeť je přizpůsobena pro pohodlný dětský úchop a lehce se vejde do malých dětských ručiček.
JACK N'JILL

Značku založili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům na celém světě, kterým záleží na současných problémech s prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Začali zpochybňovat všechno, s čím přišel jejich chlapec do kontaktu, protože ho nechtěli vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byli frustrovaní- a tak vznikla první zubní pasta a posléze i kartáček.

Všechny produkty JACK N'JILL

Top